Palisada kamienna, kamień na obrzeża trawnikowe, producent - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Palisada kamienna

Palisady to elementy architektury ogrodowej, wykonane zwykle z ostro zakończonych pali, wbijanych jeden przy drugim, tworzących swego rodzaju ogrodzenie. Palisady należą do popularnych rozwiązań, wykorzystywanych w ogrodach głównie w zakresie umacniania skarp, rabat, ścieżek i tarasów. Szczególnie cenne okazują się one zatem w przypadku ogrodów znajdujących się na nieregularnym, pagórkowatym terenie. Elementy architektury tego typu dokładnie wyznaczą granicę trawnika lub posesji, podnosząc jednocześnie walory estetyczne ogrodu.

W ofercie Polish Green znajdują się palisady wykonane z serpentynitu antygorytowego – kamienia wyróżniającego się bardzo wysoką jakością i trwałością, a także niepodatnością na działanie czynników zewnętrznych. Zielone palisady są wytrzymałe na nacisk, dzięki czemu idealnie nadają się do wykonywania murków oporowych czy zabezpieczania podwyższonych rabat czy skarp. Doskonałe właściwości techniczne materiału idą w parze z finezyjnym wyglądem kruszcu.

 

© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.