Kamień na skalniak, producent - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Kamień na skalniak

Skalniaki to specyficzne formacje ogrodowe, których zadaniem jest jak najwierniej naśladować górski krajobraz. Ich nieodzownym elementem są kamienie o nieregularnych kształtach i ostrych krawędziach, przypominające  bryły występujące w rejonach wysokogórskich.

W ofercie Polish Green można znaleźć kamienie idealnie nadające się do wykończenia skalników. Od oryginalnych brył Green Boulder w różnych rozmiarach, przez łamane fragmenty skał Green Gabion aż po drobny grys Green Gravel, idealny do wyściełania ścieżek. Charakterystycznym elementem ogrodów skalnych są także potoki i oczka wodne. Do ich wypełnienia wykorzystać można znajdujące się w ofercie Polish Green otoczaki różnych frakcji, natomiast do wyłożenia brzegów strumyków idealny będzie grys. Warto  pamiętać, aby do tworzenia skalniaka nie wykorzystywać wielu rodzajów skał o różnym pochodzeniu, szczególnie, jeśli różnią się rozmiarami.

Serpentynit antygorytowy wyróżnia się rozmaitością barw, dlatego pozwala osiągnąć efekt jednocześnie harmonii oraz różnorodności. Co więcej, każdy kamień wykonany z serpentynitu antygorytowego charakteryzuje się niepowtarzalną barwą i autentycznym rysunkiem, co sprawi, że skalniak będzie prezentować się wyjątkowo naturalnie. Co więcej, oryginalna zielona barwa serpentynitu antygorytowego doda ogrodowi nieszablonowego uroku, zachowując jednocześnie autentyczny charakter nawiązujący do wysokogórskiego krajobrazu.

© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.