Kamienie, kruszywo do gabionów, doniczki, ogrodzenia - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Kamienie do gabionów

Gabiony to nowoczesne rozwiązanie z zakresu architektury ogrodowej, stworzone z myślą o nieszablonowych projektach przydomowej przestrzeni. Konstrukcje tego typu składają się z metalowych, odpowiednio wzmocnionych  koszy, wypełnianych następnie kruszywem dekoracyjnym. W zależności od upodobań, bryły wewnątrz gabionów mogą przybierać nieregularne formy i ostre krawędzie, a także różne rozmiary. Bardzo ciekawie jako wypełnienie gabionów prezentują się także otoczaki o obłych, wygładzonych kształtach. Same gabiony natomiast mogą przybierać różne rozmiary, co więcej, można z nich tworzyć niezliczoną ilość efektownych elementów architektury ogrodowej. Meble, donice, grille, paleniska, a nawet ogrodzenia – to tylko niektóre z pomysłów na wykorzystanie koszy wypełnionych kamieniami.

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszym klientów, oczekujących kreatywnego podejścia do aranżacji przydomowej przestrzeni, oferujemy kamienie w różnych wymiarach oraz formach wykończenia, dzięki czemu idealnie można dopasować je do każdej wizji projektowej z gabionami w roli głównej. Serpentynit antygorytowy, który posiadamy w swoim asortymencie, wyróżnia się niezwykłą trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne, a także niespotykaną barwą, co sprawi, że konstrukcje gabionowe będą wyglądały jeszcze bardziej niezwykle. 

© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.