Kaboszony, serpentynit, producent kamienia - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Kaboszony

Szlif kaboszonowy to najwcześniejsza forma szlifowania kamienia. Kruszce wykończone w ten sposób nie posiadają ścianek oraz ostrych krawędzi. Ich obły, dekoracyjny kształt doskonale nadaje się zatem do tworzenia efektownej biżuterii.

Polish Green posiada w swojej ofercie półfabrykaty, dzięki którym można wykonać wyjątkową, spersonalizowaną biżuterię z serpentynitu antygorytowego zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Połączenie zieleni kamienia z Nasławic z metalem szlachetnym stanowi klucz do wykreowania stylowych i eleganckich drobiazgów. Każdą z Pań z pewnością urzekną piękne kolczyki oraz nieszablonowe wisiorki ze szmaragdowym oczkiem. Panom natomiast przypadną do gustu spinki do mankietów, doskonałe na każdą okazję. Na specjalne zamówienie powstać mogą także fantazyjne broszki, bransolety czy breloki. Biżuteria Polish Green urozmaici codzienną stylizację, podkreśli charakter odświętnych strojów, a także sprawdzi się w roli upominku dla bliskiej osoby. Co więcej, serpentynitowi antygorytowemu przypisuje się lecznicze właściwości, z tego też powodu, warto mieć zielony kamień zawsze przy sobie. Serpentynit pomaga usuwać toksyny z organizmu, poprawia pracę układu krwionośnego oraz przyspiesza proces leczenia schorzeń dermatologicznych. Dodatkowo serpentynit antygorytowy wspomaga przepływ naturalnej energii, poprawia pamięć i samopoczucie. Polecany jest więc i dla ciała i dla duszy.

© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.