Grys ogrodowy ozdobny, producent - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Grys

Ogród oazą spokoju

Zanurz się z nami w świat zieleni

Grys to inaczej kruszywo łamane, będące najdrobniejszą postacią kamienia. Ze względu na swój drobny rozmiar (od kilku do kilkudziesięciu milimetrów) oraz walory wizualne, najczęściej wykorzystywany jest do wyściełania ścieżek wewnątrz ogrodów, podjazdów oraz opasek przy budynkach, ale równie chętnie stosuje się go do wysypywania niewielkich rabatek. Zastosowany jako podłoże dla roślin, nie tylko pięknie skomponuje się z zielenią liści, ale będzie także stanowił zabezpieczenie przed mrozem oraz ochronę przed wysokimi temperaturami w miesiącach letnich.

 

 

 

 

Grys wyprodukowany z serpentynitu antygorytowego potrafi podkreślić indywidualne cechy danego projektu, uwypuklając piękno przydomowej przestrzeni. Jego barwa utrzymana w odcieniach zieleni, począwszy od seledynów, przez szmaragdy, a kończąc na niemalże czarnych tonach, nadaje przestrzeni ogrodowej nieco zagadkowego charakteru oraz wyróżnia ją na tle innych aranżacji. Grys firmy Polish Green dostępny jest w pięciu frakcjach, obejmujących kamienie od 2 do 22 cm. Chcesz poznać tajemnicę naszego nasławickiego grysu? Przeczytaj więcej na jego temat!

 

 

 

 

 Gryz zielony

Grysy Polish Green to kruszywa naturalnego pochodzenia, powstają w wyniku rozdrobnienia większych skał na mniejsze elementy.

Polecamy szeroką gamę grysów z serpentynitu do zastosowań dekoracyjnych, ogrodowych. Nasze grysy doskonale nadają się jako ścieżki ogrodowe, uzupełnienie rabatek, oczka wodne, kaskad czy fontann.

Dzięki swoim właściwością zachwycą kolorem, a i jesienne opady liści czy igieł nie wpłynie znacząco na ich unikatową strukturę – nie wymaga częstego czyszczenia.

Nasza oferta obejmuje grysy:
2/5 mm; 2/8 mm; 5/8 mm; 8/11 mm; 8/16 mm; 11/16 mm; 16/22 mm

więcej© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.