Głazy, bryły ogrodowe - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Bryły ogrodowe

Bryły ogrodowe to surowce o dość pokaźnych gabarytach. W asortymencie Polish Green dostępne są one pod nazwą Green Boulder w rozmiarach: S, M i L, obejmujących kruszce w wielkości od 80 do 120 cm. Miłośnicy nieszablonowych projektów ogrodów mogą skorzystać również z opcji mix - wyboru skałek bez selekcji rozmiaru, wnosząc do aranżacji nieco ekstrawagancji i swobody. Bryły Green Boulder charakteryzują się nieregularnymi kształtami i ostrymi krawędziami, przez co są szczególnie polecane do budowy przydomowych ogrodów skalnych. Doskonale prezentują się w towarzystwie drobnego grysu „Green Gravel” tworząc spójną i bardzo dekoracyjną aranżację ogrodową.

Nasławickie bryły od Polish Green doskonale sprawdzą się w ogrodach m.in. do budowy kaskad wodnych, wzmocnienia linii brzegowej, dekorowania przestrzeni zielonej, ale również do wyznaczenia cichych zakątków, w których możemy wypocząć po ciężkim dniu. Kruszec wyróżni ogród na tle innych posiadłości, a jego zielony kolor dodatkowo nas uspokoi i pomoże odnaleźć wewnętrzną harmonię.

© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.