Otoczaki - kamienie do ogrodu - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Kamienie do ogrodu

Ogród oazą spokoju

Zanurz się z nami w świat zieleni

W ofercie Polish Green znaleźć można wysokiej jakości kamienie dekoracyjne wykonane z serpentynitu antygorytowego, będącego jednym z najbardziej ozdobnych kamieni na rynku. Zielone kamienie z Nasławic są niezwykle trwałe i odporne na czynniki zewnętrze, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w ogrodowych aranżacjach.

 W naszym asortymencie znajdują się: grysy Green Gravel, bryły Green Boulder, otoczaki Green Dream oraz kamień łamany Green Gabion. Kamienie te wyróżniają się kompozytową budową oraz różnorodnością wybarwień utrzymaną w zielonej tonacji.

 Nasławicki kruszec można wykorzystać m.in. do: wyznaczenia alejek i ścieżek ogrodowych,  wykończenia rabatek i skalników, wykonania oczek wodnych, strumyków i fontann, a także do stworzenia mebli ogrodowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

 

 

 

Kamienie znajdujące się w ofercie Polish Green, dostępne są w różnych wymiarach - grys w pięciu, bryły oraz otoczaki w trzech, natomiast kamień łamany w dwóch wielkościach,  co pozwala na dobór odpowiedniego gabarytu kruszcu do indywidualnych potrzeb oraz upodobań estetycznych.

 

 

 

 

 

 

Produkty


Otoczaki

Grysy Polish Green to kruszywa naturalnego pochodzenia, powstają w wyniku rozdrobnienia większych skał na mniejsze elementy.

Polecamy szeroką gamę grysów z serpentynitu do zastosowań dekoracyjnych, ogrodowych. Nasze grysy doskonale nadają się jako ścieżki ogrodowe, uzupełnienie rabatek, oczka wodne, kaskad czy fontann.

Dzięki swoim właściwością zachwycą kolorem, a i jesienne opady liści czy igieł nie wpłynie znacząco na ich unikatową strukturę – nie wymaga częstego czyszczenia.

Nasza oferta obejmuje grysy:
2/5 mm; 2/8 mm; 5/8 mm; 8/11 mm; 8/16 mm; 11/16 mm; 16/22 mm© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.