Gabiony - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Gabiony

Ogród oazą spokoju

Zanurz się z nami w świat zieleni

Gabiony, czyli kosze z metalowej siatki wypełnione kamieniami to bardzo modne, a zarazem funkcjonalne elementy architektury ogrodowej… i nie tylko. Konstrukcje prezentują się bardzo efektownie, stanowiąc swoistą dekorację przydomowej posesji, a zarazem świadcząc o kreatywności właściciela działki. 

Metalowe konstrukcje można wypełnić serpentynitem antygorytowym – zielonym kamieniem z Nasławic. Wielość rozmiarów i kształtów kruszcu stwarza nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia elementów architektury ogrodowej tego typu. Oferowane przez Polish Green metalowo-kamienne konstrukcje mogą przybierać wiele form, począwszy od niewielkich dekoracji ogrodowych, takich jak: donice, meble oraz grille, przez ogrodzenia, a kończąc na elewacjach. Gabiony wypełnione serpentynitem antygorytowym łączą w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym designem, przykuwając uwagę przechodniów oraz gości. 

 

Gorącym trendem w zakresie aranżacji wnętrz jest nawiązywanie do natury. W tego typu stylizacjach również można postawić na nasławickie gabiony. Tak zwanymi koszami do ujarzmiania kamieni można wykończyć ścianę albo kominek. Z gabionów stworzyć można także nowoczesne meble – stoły, biurka czy ławy. Oryginalny efekt gwarantowany!

 

 

 

 

 

 

© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.