Dom i wnętrze - Galeria - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

Dom i wnętrze

Ze względu na swój naturalny wygląd skały wykorzystuje się przy aranżacjach działek czy ogrodów. My jednak uważamy, że kamienie i kruszywa ogrodowe świetnie sprawdzą się również w domach i innych tego typu wnętrzach zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.
Większe głazy czy bryły ogrodowe mogą być idealnym materiałem na posadzki. Będą się one wyróżniać nie tylko wyjątkowym wyglądem, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak również ścieranie. Polecamy je szczególnie do siedzib biur czy firm, gdzie stawia się na subtelną elegancje.
Proponujemy również otoczaki, grys oraz inne kruszywa. Dzięki nim stworzyć można ciekawe aranżacje. Szczególnie piękny wygląd gwarantuje połączenie naszych kamieni z domowymi roślinami. Przygotowując taką kompozycje możemy we własnym mieszkaniu stworzyć przepiękny kącik relaksu w otoczeniu natury.
Jeżeli jednak w naszych wnętrzach nie ma tak wiele miejsca na ułożenie całej konstrukcji, można stworzyć urocze dekoracje np. w szklanych misach lub wazonach. W takich przypadkach najlepszym wyborem będą zdecydowanie otoczaki lub grys. Szeroki asortyment rozmiarów oraz wzorów tych kruszyw pozwala na stworzenie wielu pięknych kompozycji.

 

Opis galerii

 

© 2016 POLISHGREEN

[X]

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.