Kamień cięty „polish green” - grysy “green gravel premium” - kamień do gabionów „green gabion” - bryły „green boulder” - otoczaki „green dream” - grys „ green gravel” - asortyment - - KOSD WROCŁAW Sp. z o.o. Sp. k.

OGRÓD

Ogród oazą SPOKOJU

Zanurz się z nami w świat zieleni

Ogród oaza przydomowego spokoju może zyskać niepowtarzalny charakter dzięki wykorzystaniu odpowiedniego kamienia. Duże walory estetyczne serpentynitu antygorytowego sprawiają, że jest jednym z najpiękniejszych kamieni dekoracyjnych dostępnych obecnie na rynku.

Unikatowy wygląd w połączeniu z wytrzymałością, pozwala na wykorzystanie zielonego kamienia zarówno w małym ogrodzie, jak i do zaaranżowania dużych powierzchni czy też wykonania drobnych elementów. Zastosowanie serpentynitu sprawi, że każdy projekt będzie nowatorski i niepowtarzalny.

 

 

 

 

 

Naturalne otoczaki, grysy, bryły to materiał bardzo uniwersalny, który świetnie pasuje do ogrodów
zmiennych stylistycznie. Serpentynit jako kamień dekoracyjny sprawdza się zarówno w ogrodach nowoczesnych, ekstrawaganckich, jak i rustykalnych. Zielony serpentynit jest nadzwyczaj inspirujący, oczarowujący zmiennymi barwami, wielkościami i kształtami. Kamień z Nasławic doda wiele uroku powierzchniom znajdującym się przy oczkach wodnych, tarasach, kominkach czy ogniskach.

Dopełnieniem aranżacji mogą być meble ogrodowe oraz elementy dekoracyjne. Donice, ławki oraz grille gabionowe to stylowe i prestiżowe produkty współczesnej architektury ogrodowej.

 

 

 

 

 

 

Produkty


Grys „ Green Gravel”

Grysy Polish Green to kruszywa naturalnego pochodzenia, powstają w wyniku rozdrobnienia większych skał na mniejsze elementy.

Polecamy szeroką gamę grysów z serpentynitu do zastosowań dekoracyjnych, ogrodowych. Nasze grysy doskonale nadają się jako ścieżki ogrodowe, uzupełnienie rabatek, oczka wodne, kaskad czy fontann.

Dzięki swoim właściwością zachwycą kolorem, a i jesienne opady liści czy igieł nie wpłynie znacząco na ich unikatową strukturę – nie wymaga częstego czyszczenia.

Nasza oferta obejmuje grysy:
2/5 mm; 2/8 mm; 5/8 mm; 8/11 mm; 8/16 mm; 11/16 mm; 16/22 mm

Otoczaki „Green Dream”

Flagowy produkt marki Polish Green. Nasza firma prowadzi produkcję unikatowego otoczaka z serpentynitu antygorytowego. Dzięki innowacyjnej metodzie otaczania, otoczaki Polish Green mają gładką powierzchnię, a kolor i strukturę jaką uzyskujemy pozwala na szerokie zastosowanie w ogrodzie i domu.

Polecamy jako wypełnienie gabionów, ścieżki dekoracyjne, rabatki, oczka wodne, elewacje. Nasze atuty to: kolor i jego trwałość przez wiele sezonów, jakość otoczenia, twardość i unikalna struktura.

Dla naszych partnerów przygotowaliśmy frakcje:
10/20 mm; 20/40 mm; 40/60 mm; 60/150 mm

Bryły „Green Boulder”

Materiał dedykowany wszystkim, tym którzy oczekują od ogrodu „czegoś więcej”, bryły Polish Green dzięki swojej kolorystyce idealnie komponują się w środowisku mokrym, fontanny, wodotryski, oczka wodne – w tych zastosowaniach bryły z serpentynitu spiszą się doskonale, a ich kolorystyka zachwyci każdego.
Każda nasza bryła zastosowana dekoracyjnie w ogrodzie ożywi i nada szlachetności przydomowemu edenowi.

Rozmiary brył:
MIX do 600 mm – proponowane zastosowanie: dzika rzeka, oczka wodne, skalniak, odgrodzenie ścieżek
S 600 -800 mm – proponowane zastosowanie: oczka wodne, kaskady, wodotryski, małe elementy dekoracyjne
M 800-1200 mm– proponowane zastosowanie: fontanny, wodotryski, kaskady, elementy dekoracyjne
L od 1200 mm- proponowane zastosowanie: Fontanny, wodotryski, elementy dekoracyjne

Kamień do gabionów „Green Gabion”

Szukasz alternatywy dla szarości? Serpentynit! Poświęcamy ten dział osobom ceniącym sobie pomysłowość, nowoczesność i elegancję. Produkty do gabionów Polish Green dzięki kolorowi odróżni każde ogrodzenie od pozostałych.
Z naszymi celowo pod wymiar kruszonymi wyrobami dostaniecie Państwo dodatkowo energię płynącą z serpentynitu.

Dostępne frakcję:

30/60 mm; 60/120 mm; 100/150 mm; 63/250 mm

Grysy “Green Gravel Premium”

NOWOŚĆ, produkty specjalnego zastosowania. Polish green do zastosowań na posypki, ścieżki rowerowe, pokrycia papowe, wykończenia płyt betonowych, wypełnienia konglomeratów.

Dostępne frakcję:

0/2 mm; 0/5 mm; 1/2 mm; 2/2,5 mm; 2/4 mm; oraz każdy inny indywidualnie na życzenie klienta

Kamień cięty „Polish Green”

Płyty, płytki, okładziny pionowe i poziome, blaty, parapety, kamień elewacyjny, palisady, pomniki, rzeźby … To tylko kilka propozycji z naszej nowej produkcji.
Stale rozwijamy się dla Państwa i szukamy nowych zastosowań serpentynitu antygorytowego, doświadczenie oraz świeże spojrzenie na naszą unikatową skałę – to nasze atuty.W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele elementów dekoracyjnych przygotowanych specjalnie dla klienta i pod klieta.
Na każde zapytanie odpowiemy, każde zapytanie traktowane jest indywidualnie.

© 2016 POLISHGREEN